DEMO ŠKOLA

PŘIHLÁŠENÍ

OBSAHOVÁ ČÁST STRÁNKY

Výlet Francie

S 8.A jsme navštívili Francii, všem se moc líbila.
Výlet Francie

Žáci osmé třídy se zúčastnili výletu do Francie. Sraz u školy byl ve čtvrtek v 17:30, a jelikož se všichni účastníci zájezdu dostavili včas, tak v 18:00 jsme již opouštěli brány našeho města.

Cestu jsme si nejprve krátili sledováním filmů, které nám pan řidič pustil, a spánkem. Po překročení hranic Německa s Francií nás stále ještě čekala dlouhá cesta, v ranních hodinách jsme poprvé projížděli Paříží.

Do Angers jsme se dostali v páteční poledne. Následovala prohlídka města, ve kterém jsme nachodili pár slušných kilometrů. Stálo to ovšem za to, Angers je pěkné město. Večer jsme se unaveni ubytovali v místním hotýlku.

V sobotu ráno jsme se vydali do Paříže. Zde jsme nemohli vynechat návštěvu Eiffelovy věže, Champs-Élysées a Vítězného oblouku. Krása Paříže nás uchvátila, ale to už jsme se museli vydat na cestu zpět. Naše domovina nás přivítala v nedělní odpoledne.

Zde si prohlédněte celou fotogalerii.

loader Načítám...

Přidáno 21. 7. 2015, autor: Milan Sochor