DEMO ŠKOLA

PŘIHLÁŠENÍ

OBSAHOVÁ ČÁST STRÁNKY

Úspěchy v gastronomické soutěži Gastro Hradec Vitana cup 2013

18. dubna 2013 se zástupci naší školy zúčastnili soutěže GASTRO HRADEC VITANA CUP 2013.
Úspěchy v gastronomické soutěži Gastro Hradec Vitana cup 2013

Na XVIII. ročník národní soutěže kuchařského a cukrářského umění a VIII. ročníku Mistrovství republiky kuchařů a cukrářů se sešlo zhruba 150 soutěžících. Samozřejmě nechyběli zástupci naší školy.

Zúčastnili jsme se hned několika soutěžních kategorií:

KUCHAŘI:

Petr Novotný – příprava 8 porcové mísy – bronzové pásmo

CUKRÁŘI:

Monika Válková – umělecký výrobek, monument z čokolády a karamelu – stříbrné pásmo

Monika Fenišová – dva porcovatelné dorty- zlaté pásmo a celkové 2. místo

Kristýna Hanáková  - mísa petit fours- zlaté pásmo a celkové 1. místo

Miloslava Brzková – v seniorské kategorii – mísa petit fours s centrálním monumentem – zlaté pásmo a celkové 1. místo a ocenění MISTR REPUBLIKY.

O tom že jsme se připravovali poctivě svědčí nejen výsledky, ale také CENA MILANA BURDY udělená jako ocenění pro nejlepší školu připravující žáky v oboru cukrář.

Přes velkou konkurenci všech středních škol se zaměřením na gastronomii se to povedlo!

Všem soutěžícím i učitelům odborného výcviku, kteří žáky připravovali děkuji a srdečně blahopřeji.

Přidáno 28. 3. 2013, autor: Tomáš Jelínek